Diagnostyka komputerowa i elektroterapie, detoksykacja

Elektroterapia (inaczej elektrolecznictwo) - dziedzina fizykoterapii (lecznictwa fizykalnego) zajmująca się leczeniem objawowym schorzeń m.in. układu ruchu i neurologicznych za pomocą różnego rodzaju prądówleczniczych, w którym wykorzystuje się do leczenia prąd stały, modulowane prądy średniej częstotliwości oraz prądy impulsowe małej i średniej częstotliwości.

 

Celem elektroterapii jest złagodzenie bólu i poprawienie ukrwienia stymulowanej tkanki. Przyspiesza wchłanianieobrzęków i wysięków śródstawowych.

 

W mojej praktyce:

 • Ryodoraku, elektropunktura

  Metoda Ryodoraku jest jedną z najbardziej znanych metod diagnostycznych opracowana przez Prof. Y.Nakataniego

 • Medycyna wibracyjna, terapia dźwiękiem

  Wszystko jest wibracją.

  Najdrobniejsza cząstka, ciało, krew, nasze organy, planety, nieustannie odbywa wspaniały taniec stworzenia.

  Nasze myśli, uczucia to też wibracje, drgania.

  Medycyna wibracyjna stanowi połączenie nowoczesnej wiedzy z dziedzin fizyki i medycyny z tradycyjną wiedzą i praktyką leczniczą dalekiego wschodu. Stosowane w tych terapiach dźwięki, masaż wibracyjny, wibracje generowane z urządzeń 

  elektronicznych, jest doskonałym wsparciem terapii konwencjonalnych. Medycyna wibracyjna jest konglomeratem wiedzy przekazanej przez dawnych uczonych i badaczy od Pitagorasa i Hipokratesa, poprzez Dr Clark, Rife, Beck i współczesnych fizyków kwantowych.

  Skuteczność w zwalczaniu nawet najgroźniejszych schorzeń, broni sama ten dział bioenergoterapii.

 • Rezonans Rief`a (Rief-generator)

  Lista częstotliwości RIEFA jest bardzo długa. Z pewnością odnajdziecie w niej jednostki chorobowe, które dotyczą Was osobiście. Radzę jednak zasięgnąć porady w celu opracowania indywidualnej (często złożonej) kuracji.