Trudno uwierzyć (filmy i publikacje)

W dziale Trudno uwierzyć zamieszczam filmy, ciekawostki, i publikacje, których swobodną interpretacje pozostawiam Państwu. Ciekawe filmy i publikacje często są usuwane ze stron źródłowych, dlatego proszę mnie informować o niedziałających linkach, pisząc na adres: bioterapia@humienny.com

Diękuję

 

 • The Living Matrix - Nauka Uzdrawiania

 • Film "Wzrost" - polskie napisy

   

  - o "wolnej energii" i torusowym modelu wszechświata,
  - poprzez starożytne kody i kwestie "pozaziemskiej inteligencji",
  - świat zdominowany pieniądzem i chęcią całkowitej władzy nad ludźmi
  - po konstruktywne przesłanie i wezwanie do konkretnego, pozytywnego 

       działania dla dobra nas wszystkich.

 • Jedzenie ma znaczenie

  prawdziwe znaczenie diety dla zdrowia; zmowa koncernów farmaceutycznych; zatajanie wyników badań wpływu witamin na odporność i samoleczenie organizmu; dieta XXI wieku; rola notorycznych niedoborów składników odżywczych; nowe spojrzenie na raka;

  To tematy poruszane w filmie "Jedzenie ma znaczenie"

 • Konspiracja stroju A -440Hz

  Dlaczego zmieniono strój instrumentów muzycznych na A-440 HZ?

  Wprost trudno uwierzyć, do jakiego stopnia jesteśmy oszukiwani. Okazuje się, że...

 • Rok 2012 inaczej

  "Ludzkość jest w trakcie masywnego ewolucyjnego przeskoku, spowodowanego galaktycznymi siłami. To nie jest channeling, proroctwo Majów lub religijny przesąd. Jest to naukowy fakt - a teraz możesz zobaczyć wiele argumentów, które zaprezentowaliśmy w formie dwu-godzinnego filmu"

 • Sekret życia i bioarchitektura

  Pod powierzchnią biologicznego życia jest inne, sekretne życie. Ma ono elektryczną naturę i jest zorganizowane według zasady złotego podziału. Planując wokół siebie urbanistyczną i architektoniczną przestrzeń powinniśmy pamiętać nie tylko o harmonii kształtów, ale przede wszystkim o tym "sekretnym życiu", które skłania nas do stosowania materiałów, sprzyjających biologicznemu życiu.

 • Viktor Schauberger

  Najpierw należy zrozumieć Naturę a potem można ja naśladować

 • Woda - Wielka tajemnica (film)

  Film "Woda. Wielka Tajemnica" składa się z wypowiedzi wybitnych naukowców i badaczy z Rosji (m.in. Korotkov), Japonii (Emoto), Kazachstanu, Szwajcarii, Izraela, USA, Anglii, Austrii, Argentyny, Chin i Tybetu, którzy przedstawiają wyniki swoich badań i doświadczeń z wodą. Większość badaczy twierdzi, że woda posiada właściwości, które wykraczają daleko poza nasze zwykłe codzienne wyobrażenia...dzięki wodzie możemy dostrzec fakt, że nasze myśli wywierają wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.