Srebro koloidalne

NaturalnieZdrowo-sklep » Srebro koloidalne

  • Srebro koloidalne
    Srebro koloidalne
  • Srebro koloidalme Mirlo Colloids®
    Srebro koloidalme Mirlo Colloids®

Miron Humienny

Polecam sprawdzony produkt testowany przez Laboratorium analityczne: Srebro Koloidalne Mirlo Colloids®. Dostępny w aptekach i sklepach ze zdrową żywnością

Wskazania

Zawarte w preparacie cząsteczki srebra: działają wspomagająco w infekcjach bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych, wspomagają procesy przeciwzapalne i działają pomocniczo przy odkażaniu, łagodzą ból i swędzenie skóry, w czasie choroby pomagają tworzyć zastępczy system obronny, wspomagają regenerację uszkodzonych komórek, aktywizują oczyszczanie organizmu z toksyn, nie uszkadzają „dobrych” bakterii jelitowych, nie akumulują się w organizmie, nie powodują podrażnienia błon śluzowych jamy ustnej, żołądka i jelit.

Działanie
Srebro koloidalne to suplement uzupełniający niedobory śladowego pierwiastka srebra. Ag 100 ma postać roztworu koloidalnego, który jest niezwykle dobrze przyswajany przez organizm; zawiera srebro najwyższej czystości.
Stosowanie srebra ma bogatą historię. Już starożytni Grecy wiedzieli, na przykład, że srebro znacząco opóźnia procesy psucia się żywności. Właściwości ochrony przed mikrobami wykorzystywano również później między innymi w średniowieczu w czasie ogromnych epidemii.

Srebro koloidalne wpływa dobroczynnie na funkcjonowanie układu immunologicznego. Regularnie zażywane pomaga organizmowi utrzymać odporność w okresach przesilenia wiosennego i jesiennego oraz zimą, kiedy jesteśmy szczególnie narażeni na przeziębienia.Srebro koloidalne stosowane zewnętrznie wpływa łagodząco na podrażnienia skóry.

Dawkowanie
Srebro Koloidalne można przyjmować wewnętrznie, stosować zewnętrznie na skórę, używać do płukania gardła, jamy ustnej, zatok, irygacji pochwy oraz jako składnik lewatywy.
Wewnętrznie - profilaktycznie: do 1 łyżeczki dziennie (ok. 5 ml); – przy przeziębieniach, infekcjach i grypie: cztery razy dziennie 1 łyżeczka (4x5 ml); – przy schorzeniach przewlekłych: dwa razy dziennie 1 łyżeczka (2x5 ml); – dla podniesienia witalności: do 6 łyżeczek dziennie (do 30 ml).
Ag100. Srebro Koloidalne można stosować wewnętrznie przez 2 miesiące. Po upływie tego czasu zaleca się zrobić kilkutygodniową przerwę. Zewnętrznie - Ag100. Srebro Koloidalne stosuje się przez nanoszenie preparatu bezpośrednio na skórę przy pomocy okładów (wyjałowiona gaza nasączona Ag100. Srebrem Koloidalnym), rozpylacza (sprayu) lub po prostu polewając zmienione miejsce na skórze kilka razy dziennie. UWAGA! Nie wystawiać miejsc przemywanych Ag100. Srebrem Koloidalnym na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Przeciwwskazania: Nie stosować przy uczuleniu na srebro metaliczne. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

 

 

 

Więcej o srebrze koloidalnym w opracowaniu dr Eugeniusza Siwika:

 

http://www.biomedyk.aplus.pl/srebro%20koloidalne.html

 

 

Serwis ma charakter informacyjny. Właściciel strony, jak również autorzy tekstów zawartych w serwisie nie mogą ponosić odpowiedzialności i konsekwencji za błędy, wynikające z zastosowania informacji zawartych w treści mających wyłącznie charakter informacyjno - edukacyjny, i w żadnym razie nie mogą być traktowane jako forma konsultacji lekarskiej, terapeutycznej itp.