Relaksacje wielopoziomowe

Zabiegi bioenergetyczne - bioenergoterapia » Relaksacje wielopoziomowe

Krótko o relaksacji wielopoziomowej.
Przy wielu stosowanych przeze mnie zabiegach, osoby im poddane ulegają wspaniałemu odczuciu odprężenia i relaksu, co jest skutkiem przyjaznej i bezpiecznej atmosfery, którą staram się wprowadzić. To ma bardzo pozytywny wpływ na efekty przeprowadzanych zabiegów. Relaksacja wielopoziomowa jest sama w sobie, stosowanym przeze mnie zabiegiem. Nie opiszę państwu zasad przeprowadzania takiego zabiegu, gdyż jest za każdym razem indywidualnie dopasowany do każdej osoby i jej dolegliwości. Sposób jej wykonania jest wypadkową wielu bardzo indywidualnych faktorów uchwyconych podczas diagnozy, rozmowy, a nawet samopoczucia w tym dniu, oraz mojej intuicji. W przypadku takiej relaksacji, słowo „wielopoziomowa” oznacza dotarcie do wielu poziomów, tzn. „ciała, ducha i duszy”.


Jest to bardzo dobra metoda terapii, gdy jest przeprowadzona przez doświadczonego w tym zakresie bioenergoterapeutę. Jest jednym z bardzo ważnych elementów samouzdrawiania. Jestem zdania, że możliwość samouzdrawiania jest dana każdemu z nas, jednak większośc ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy i nie potrafi z tego korzystać. Naukę samouzdrawiania przeprowadzałem do niedawna indywidualnie z osobami, które chciały się z tym zapoznać.


Obecnie są organizowane przeze mnie warsztaty grupowe  samouzdrawiania dla większej liczby słuchaczy. Więcej o samouzdrawianiu w menu: Warsztaty