Technika i wiedza MironFlow

Zabiegi bioenergetyczne - bioenergoterapia » Technika i wiedza MironFlow

„MironFlow jest moją autorską metodą przywracającą homeostazę energetyczną, która łączy w sobie elementy medycyny energetycznej i wybrane indywidualnie dla każdej zgłaszającej się osoby, metody pogłębienia kontaktu energetycznego z terapeutą.”

Jest to cytat z umieszczonych przeze mnie informacji w publikacjach internetowych, o sposobie terapii jaką stosuję w swojej praktyce.

Przemiana

Ze względu na coraz to nowsze doświadczenia w mojej pracy bioenergoterapeuty, ustawiczną pracę nad sobą, ta metoda podlegała naturalnym przemianom. Bardzo istotną zmianę w technice terapii przyniosło nowe dla mnie doświadczenie, które potwierdziło ciche nadzieje na istnienie czegoś co potrafimy opisać (niestety) jedynie słowami, jakich się nauczyliśmy (jakie znamy), a i tak nie odda to istoty tego zjawiska. Kto otarł się o techniki i metody zbliżone do matrycy energetycznej Richarda Bartletta, ten może zrozumieć, co jest istotne w tych terapiach.

Otóż jest to „bardzo proste” J. Trzeba zapomnieć o wszystkim, czego się uczyliśmy, przestać analizować, oczekiwać wyników naszych działań. Należy wyłączyć się i poddać. Reset.

Więc jak działa ta metoda MironFlow?

Nazwałem ją MironFlow, mam na imię Miron, a to co jest charakterystyczne w odczuciach towarzyszących terapii, to przepływ, po angielsku „flow”, MironFlow.

To co jest konieczne do pracy tą metodą, to umiejętność odłączenie się choćby na chwilę od naszych stereotypów myślowych i wypełnienie tej „pustki” uczuciem płynącym z czakry serca, i intencją (różną, w zależności od przeprowadzanej terapii lub diagnozy).

Jeżeli terapeuta jest w dobrej kondycji psychofizycznej a z osobą poddaną terapii nawiązana jest więź energetyczna, to jest to moment, w którym następuje przepływ (flow).

Flow

Bioenergoterapeuta jest pośrednikiem wymiany energii pomiędzy bardzo szeroko pojętym otoczeniem i ciałem, nie tylko fizycznym (to jest właśnie tak trudne do opisania).

Te bardzo subtelne energie Flow mogą manifestować się lekkim ciepłem, mrowieniem lub odczuciem przepływającego chłodu. Te wrażenia doświadcza terapeuta i równie często osoba poddana terapii. Energie Flow są potężnym nośnikiem informacji, w których zawierają się między innymi „dane” o właściwym funkcjonowaniu naszych organów. Dzięki przepływowi odpowiednich informacji organizm powraca do zdrowia. To tak w bardzo wielkim uproszczeniu.

Samouzdrawianie

Tak jak STWÓRCA WSZYSTKIEGO ma wiele imion, również sposoby uzdrawiania różnią się nazwą, a w zasadzie mówimy o tym samym zjawisku. Najważniejsze, że to działa i pomaga. Zrozumienie i wiara w potęgę istot ludzkich została nam odebrana bardzo dawno temu. Sztucznie utrzymuje się ludzi na niskich wibracjach, manipulując naszymi uczuciami i wpajając nam zakłamaną wiedzę o nas samych i naszym otoczeniu. Tak odbiera się nam możliwość życia w zdrowiu i szczęściu.

Prawdopodobnie niewielu z was uwierzy w możliwość samouzdrawiania.

Ja w to wierzę i zmam przykłady realnych uzdrowień, również nieznanych mi fizycznie osób, z którymi miałem kontakt „jedynie” telefoniczny. Wiele osób znam jedynie z rozmów i porad przez telefon. Trudno opisać uczucie radości, jakie mi sprawia każdy przypadek uzdrowienia i informacje o poprawie zdrowia moich „telefonicznych Przyjaciół”.

 

Metoda samouzdrawiania jest dostępna dla każdego, jednak jej skuteczność może wymagać wielu zmian w nas samychi przełamania wielu głęboko zakorzenionych stereotypów myślowych. Kontakt z wykwalifikowanym bioenergoterapeutą może znacznie przyspieszyć naukę osiągania stanu wymiany informacji bioenergetycznej, stanu prowadzącego do aktywacji samouzdrawiania. Emanacja negatywnych myśli i uczuć, wymykający się z pod kontroli stres, negatywne „nierozliczone” uczynki z naszej przeszłości, sprawiają że podupadamy na zdrowiu, że te czynniki nas zabijają.

To też sprawia, że nasze wibracje są na tak niskim poziomie iż tracimy dostęp do „zdrowych”, otaczających nas informacji i nie potrafimy wykorzystać potęgi naszych ciał i umysłów.

Fizyka kwantowa

Cieszę się z coraz częściej publikowanych artykułów pochodzących ze środowisk akademickich, wypowiedzi fizyków, filmów na tematy tak dla nas istotne, jak nasze istnienie w uniwersum w wszechświecie. Jest bardzo charakterystyczne w wielu informacjach to, że mając coraz większą wiedzę o energiach i systemach bioinformacyjnych mamy świadomość tego, jak wiele jest pytań, na które nie znamy odpowiedzi:

- jak to jest możliwe, że na wyniki badań (np. z dziedziny fizyki i chemii) ma wpływ myśl, intencja i oczekiwania konkretnych ich wyników przez samych badaczy, biorących udział w tych eksperymentach?

- jak to jest możliwe, że energie wysyłane przez ludzi w przestrzeń nie znają barier fizycznych ani czasowych?

- jak to jest możliwe, że mała grupa wytrenowanych ludzi w wywoływaniu u siebie uczuć miłości, współczucia, radości, ma wpływ na zmniejszenie ilości przestępstw w milionowych aglomeracjach miejskich, w czasie trwania takiego eksperymentu? Takie eksperymenty powtarzano i za każdym

razem rezultaty były podobne.

- jak to jest możliwe, że podnoszenie frekwencji własnych wibracji poprzez odpowiednie ćwiczenia, medytacje, ułatwia nam dostęp do tzw. paranormalnych dziedzin? Potrafimy jaśniej widzieć, jaśniej słyszeć, jaśniej czuć. Możemy przewidywać przyszłość, przesyłać i odbierać informacje

(telepatia), diagnozować stan zdrowia ludzi na podstawie ich aury, biopola.

- jak to jest możliwe, że podnoszenie frekwencji własnych wibracji otwiera nam dostęp do samouzdrawiania?

Jest wiele pytań, na które nie ma odpowiedzi. Ja przestałem poszukiwać odpowiedzi na podobne pytania. Najważniejsze jest to, by stale pracować nad sobą, akceptować siebie, rozwijać swoją duchowość, pozytywnie myśleć i wysyłać pozytywne uczucia do siebie i na zewnątrz. Być takim dla innych, jak byś oczekiwał by inni byli dla ciebie. Być dobrym, przyzwoitym i prawym człowiekiem.

Polecam kilka materiałów filmowych, które mogą pomóc zrozumieć to, o czym nie dowiemy się z podręczników szkolnych. Filmy i linki do nich na http://www.vitamiron.pl/?pl_trudno-uwierzyc,34.

Chciałbym wygospodarować więcej czasu, by rozmawiać z chętnymi poznania tych drzemiących w nas możliwościach.

Mogą Państwo również sami zorganizować takie spotkanie ze mną. Najlepiej grupy do 12 osób.

Pozdrawiam i zapraszam

Miron Humienny