Miron Humienny (bioenergoterapeuta)

Miron Humienny (bioenergoterapeuta)

 

Miron Bernard Humienny (ur. 27 września 1957 roku w Jeleniej Górze| )
- polski bioenergoterapeuta, radiesteta, związany z medycyną niekonwencjonalną, przedsiębiorca. Posiada dyplom mistrzowski z zakresu bioenergoterapii.

Biografia

W 1978 ukończył Technikum Górnictwa Rud w Lubinie (technik elektryk, specjalista maszyn i urządzeń górnictwa podziemnego). W tym samym roku rozpoczął pracę w Zakładzie Górniczym Lubin. Od lat 80.XX wieku prowadzi (z przerwami) własną działalność gospodarczą, której częścią jest medycyna naturalna. Felietonista- regularnie publikuje swoje opracowania na temat zdrowia, medycyny naturalnej, rozwoju duchowego i np. stymulacji organizmu w kierunku samouzdrawiania w Gazecie Lokalnej (własna rubryka - "NaturalnieZdrowo").

Jego autorski system terapeutyczny "MironFlow" okazuje się skuteczny w wielu przewlekłych lub nowotworowych stanach organizmu gdzie rokowania nie dawały zbytniej nadziei. Twierdzi i udowadnia, że nowotwory i większość tzw. "chorób" są jedynie objawami braku homeostazy (równowagi wielopoziomowej organizmu). Wg niego powrót do zdrowia nigdy nie będzie powrotem do takiego samego życia jak przed chorobą.

W swojej praktyce bioenergoterapeuty umiejętnie korzysta ze zdobyczy starej medycyny wschodniej jak ajurweda i z nowoczesnych technik biodiagnozy i bioterapii.
Zagadnienia medycyny naturalnej były jego pasją, a bioenergoterapia stała się jego powołaniem i zawodem.
Prowadzi warsztaty samouzdrawiania w kraju i za granicą. Wraz ze swoją najbliższą rodziną powołali do życia fundację- "Fundacja Promocji Zdrowia i Terapii Naturalnej "NENUFAR" z siedzibą w Lubrzy i centrum w Świebodzinie.