Metoda Dwupunktowa Matrix-2-Point


 

Kochani! Nie wiem czy możecie sobie wyobrazić moje odczucia na niedawno odbytych w Niemczech seminariach Metody Matrix-2-Point. Niesamowite wrażenia. Martina i Frank Klimpel wspaniale poprowadzili wykłady, które koleiny raz wskazały na to, że w zasadzie jest setki metod, do których można sięgnąć, nauczyć się, a w gruncie rzeczy chodzi o te same zjawiska. Patrzę na moją stronę o własnej technice MironFlow, która wynikła z mojego naturalnego doświadczenia w pracy bioterapeutycznej i mam super uczucie, że inni opisują te zjawiska podobnymi słowami do moich. 

W tobie jest moc zmiany


 

 

Zmień otaczający Cię Świat, zmieniając swoje wnętrze

 

Droga w głąb siebie- drogą przemiany i transformacji

 

 

Kim jestem?

Skąd  przychodzę?

Dokąd zmierzam?

 

 

Wiele lat temu odkryłem jak wielki posiadamy potencjał i możliwości.

To jest w nas i wokół nas, w naszym osobistym i zewnętrznym MATRIX(ie).

 

Będąc szczęśliwym ojcem dwóch wspaniałych, dorosłych już córek, żyjąc w szczęśliwym związku, zaznałem wspaniałości uczucia miłości.

Jednak idąc od lat moją drogą rozwoju wewnętrznego, towarzysząc w mojej pracy ludziom w ich dążeniu do przełamania blokad, rozwoju osobistego, poprawy zdrowia, Słowo Miłość nabrało innego znaczenia.

 

Wibracje tego wspaniałego uczucia na poziomie serca pozwalają sięgnąć do zasobów, które przez realia współczesnego życia (stres, gonitwa, troski, zmartwienia i strach) dla wielu są niedostępne. Wszelkie negatywne programy i informacje jakie są w naszej pod- i nieświadomości odciskają piętno na naszym realnym życiu.

 

Ciągła praca nad sobą, kształcenie się i poznawanie nowych możliwości i nowych technik, które mogą pomóc w mojej pracy z ludźmi, doprowadziły mnie do Systemy Matrix-2-Point.

To właśnie uczucia są narzędziem pracy metodą Matrix-2-point. Treningi z klientami przeważnie przynoszą radosne rozwiązania ich problemów.

 

Obejrzyj film o Matrix i poczytaj więcej na temat metody Matriks-2-Point.